← назад к альбомам

Посмотреть остальные фото с концерта Крихітка в клубе Толстой Вы можете здесь.

Репортаж о концерте от телеканала М1:

Гурт Крихітка виступив у Києві

Цього вікенду (прим. 22.06) закохані пари знайшли собі гідний відпочинок. Усі вони зібралися на концерті Крихітки. Під романтичні акорди танцювали, співали та зізнавалися один одному у найщиріших почуттях. А учасники гурту зробили усе можливе і неможливе, щоб вечір запам’ятався їхнім фанам надовго.

Каша Сальцова, гурт Крихітка: «Я знаю, що під нашу пісню «Щось неймовірне» люди розписуються в РАГСах. Це так мило, використовуйте, на здоров’я».

От і під час нещодавнього концерту гурту Крихітка закоханим було не до нудьги. Адже колектив підготував шанувальникам одразу кілька сюрпризів.

Каша Сальцова, гурт  Крихітка: «Сьогодні зіграємо нову пісню, яку ми написали у цьому складі, і прихильники знають, що для нас це — велика новина. Ми не часто балуємо їх новими піснями. Вона називається «Струм». «Крихітка співає про любов. Це не буде винятком».

Упродовж останнього року гурт двічі змінив склад. Замість Миколи Матковського та Стаса Галана до колективу приєднались гітаристи Олексій Юр’єв та Петро Акоп.

Каша Сальцова, гурт Крихітка: «Наш колишній гітарист переїхав у Гамбург, інший також зайнявся новою професією. Тепер у нас два нових учасники, і це перший сольний концерт з ними»

Виступ у Києві став фінальною крапкою у всеукраїнському електро-турі столичних інді-поп-рокерів. До цього учасники Крихітки відвідали чотирнадцять міст. А тепер готують нову масштабну концертну програму, презентація якої відбудеться вже восени.